Licence WeDoWanna

Toto licenční ujednání postuluje vztah mezi Vámi (čitatelem) – potencinálně výdělečně činným aplikátorem ideje – a autorem článku.

Čtením článků souhlasíte, že idea patří autorovi jenž je uveden v článku.

Přečtením tohoto článku se zavazujete, že při využití ideje v něm obsažené za účelem generovaní zisku, budete odvádět 1% z měsíčního zisku, na účet autora ideje. Při této skutečnosti jste taktéž povinni zjistit od autora číslo jeho účtu sami. Pokud nejste schopni zjistit číslo účtu autora jste povinni dané procento ze zisku schraňovat až do jeho zjištění.

Pokud se nechystáte ideu využít ke generování zisku (komerčního využití), popřemýšlejte alespoň o jednorázovém příspěvku autorovi (třeba na kafe nebo na pivo), aby mohl produkovat další skvělé nápady.

Souhlasíte taktéž s každou budoucí verzí tohoto licenčního ujednání.

17-12-2014 v Brně, Česká Republika

 


ENGLISH:

This licence agreement postulates relationship between You (the reader) – potentionally gaining money throught application of the idea gained from this article – and the author of the article.

By reading this article you thereby are obliged to send 1% of monthly profit generated by application of the idea gained from this article to the authors’bank account. You are also obliged to get information about the account from the author by yourself. If you are not able to find out the bank account of the author, you are obliged put the percentage of the profit aside until you get the bank account of the author.

If you are not planning to generate profit from application of the idea, please consider one-time contribution to the author (i.e. for buying coffee or a beer), to let the author produce another magnificent ideas.

You thereby agree with any future releases of this Licence agreement.

17-12-2014, Brno, Czech Republic

 

Příspěvek byl publikován v rubrice WeDoWanna a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *