Boku

smbc_science

For science!

Zdravím,

chtěl jsem mít (dnes již oldschoolovou) možnost sdílet své nápady a řešení někde kde mám svá data pod „absolutní“ kontrolou. Takže krom osobního facebooku (kde si i mí „friends“ stěžují, že mají plnou zeď mě od toho jak věčně zdílím triliardy videí s koťátky a další miliardy článků od průzkumu vesmíru k 3D tisku držáků na toaleťák) jsem si založil i „osobní“ web. Můj prostor. No vlastně moje data leží zdarma u cz poskytovatele servrovního prostoru endora, ale alespoň doména patří mě.

Ty první světová skupino:

Nu a kdo sem? Na střední mě bavila fyzika a hlavně programování, aj na nějakých olympiádách jsem byl. Nejmíň z fyziky mi šlo elektro, tak jsem to šel vystudovat na ÚAMT FEKT VUT v Brně, abych mohl jednouc postavit roboty co nahradí lidstvo. Po přitom jsem se začal zajímat o všelicos z čehož část můžete pochytit při projíždění obsahu těchto stránek.

Být narcista tak řeknu, že jsem tak trochu renezanční člověk. Tančím, zpívám, kytaruju, klavíruju, programuju, pythonuju, firmwareuju, hardwareuju, robotuju, 3Dtisknu, sportuju, alkoholuju, socializuju, „učím“, jsem (ještě dále) učen, „publikuju“, turistuju, bang!uju, etcuju.. a snažím si zachovat pozitivní náhled na svět – takzvaný švitořivý optimizmus.

No ale spousta věcí mě zase nezajímá takže „renezanční“..spíš ne..

Portfolio

Další odkaze jinam do interfernetu

Development

Popularization

Myself

No a co je to boku?

Pokud se vám stránka líbí, můžete přispět na můj rozvoj 🙂

Přeji příjemný den!
Daniel

gr4viton